Coronavirus (COVID-19): What you need to know, when travelling
Anasayfa Blog Otobüs Yolculuğu Aramak Hiç Olmadığı Kadar Kolay

Otobüs Yolculuğu Aramak Hiç Olmadığı Kadar Kolay

otobüs bileti arayın

Tatil zamanı ufukta görünüyor ve sizi en uygun fiyatlarla tatile çıkaracak şehirler arası otobüs yolculuğunu mu arıyorsunuz? İstediğiniz gibi 15 Temmuz Demokrasi Otogarı(Büyük İstanbul Bayrampaşa Otogarı)'ndan veya servis noktalarından seyahatinize başlayabilirsiniz. Çok sayıda sağlayıcıdan dolayı, çevrimiçi şehirlerarası otobüs seferleri arasında artan bir rekabet bulunmaktadır. Uzun mesafe otobüs yolculuğu seferlerini bulmak için sayısız yöntem vardır, bilhassa sık yolculuk edilen İstanbul-Ankara gibi rotalar için.

İnternetin kaos ortamında saatler harcayarak arama yapmak yerine, karşılaştırma portalımız yardımıyla kolaylıkla en uygun otobüs bileti araması yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle, eğer otobüs yolculuğunuzda en iyi fiyata ulaşmaya dikkat ediyorsanız.

 

ARAMA MOTORUMUZ YARDIMIYLA YENİ OTOBÜS ROTALARI KEŞFEDİN

Şehirlerarası otobüs yolculukları karşılaştırma motorumuz sayesinde daha kolay ve az adımla tamamlanır. Çoktan ana sayfadaysanız kalkış-varış yerini ve de yolculuk zamanınızı girdiğiniz zaman sadece "ARA" butonuna tıklayarak düzenlenmiş tüm sonuçları görürsünüz. Bilinen otobüs sağlayıcılarına ilaveten yeni otobüs firmaları ve yeni otobüs bağlantılarını keşfedebilirsiniz; Örneğin İstanbul-Berlin otobüs güzergahı.

Ardından, farklı otobüs sağlayıcılarından en uygun otobüs seferini seçersiniz ve sadece bir tıklama ile rezervasyon işlemine yönlendirilirsiniz.

Ve diyelim ki istediğiniz rotada bir otobüs bağlantısı bulamadınız, bu durumda filtre seçeneklerinden arama sonucunuzun hemen üstünde alternatif olarak tren ve araç paylaşımı tekliflerini bulabilirsiniz. Dolayısıyla diğer seçeneklere bakmak için internet ortamında kaybolmanıza gerek kalmaz.

Peki, hala arıyor musunuz yoksa çoktan yolda mısınız?

otobüs bileti arayın
Otobüs biletinize kolayca ulaşın. | © olly18 - depositphotos.com

Tarih: 21.11.2017
Tarayıcınız güncel değil!

Bu web sitesini doğru şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyin. Şimdi tarayıcımı güncelle

×